Zážitkový balíček studia RITUAAL

relaxační párty v našem studiu RITUAAL

Vítejte v našem úžasném světě společných zážitkových beauty ošetření!

Dopřejte sobě nebo svým blízkým několikahodinovou společnou relaxační párty v našem studiu RITUAAL! U nás najdete dokonalou kombinaci relaxace, péče o tělo a osvěžujícího občerstvení, kterou si můžete užít s vašimi blízkými - přáteli, kolegy či rodinou, nebo zážitkový balíček věnovat jako dárek.

Kosmetický balíček Dámská jízda

Zážitek, který zanechá úsměv na tváři

Narozeniny, výročí, promoce, rozlučka se svobodou, originální dárek nebo nevšední setkání s kamarádkou - každá výjimečná chvíle zaslouží být prožita tak, aby zanechala úsměv na tváři. Naše na míru šité balíčky jsou sestaveny proto, aby společným okamžikům dodaly tu pravou jiskru a staly se nezapomenutelným zážitkem pro vaše blízké.

Společné chvíle plné relaxu a pohody

Pro Vás a vaše nejbližší - přátele, kolegy, rodinné příslušníky Vám vymyslíme, zkompletujeme a postaráme se o dokonalý beauty zážitek spojený s delikates občerstvením, na který budou rádi vzpomínat. Celé studio bude uzavřeno pouze pro vaši relax párty. Můžete očekávat perfektní přístup, profesionální procedury, domácí příjemné prostředí a lahodné občerstvení během celé akce.

K dané příležitosti můžeme zajistit i slavnostní výzdobu, květinu a dort, eventuelně zajistit komentovanou prohlídku Kampy a Malé Strany, nebo zprostředkovat let ultralehkým letadlem.

Varianty zážitkového beauty balíčku

Zážitkový balíček studia RITUAAL nabízíme v několika variantách.

Varianta CLASSIC je sestavena pro 2 osoby a zahrnuje pro každého kosmetické ošetření Darphin, holistickou masáž těla a občerstvení. Celková doba je přibližně 3 hodiny.

Varianta STYLE je sestavena pro 3 osoby a zahrnuje pro každého kosmetické ošetření Darphin, holistickou masáž těla, manikůru NEBO pedikúru dle výběru a občerstvení. Celková doba je přibližně 4,5 hodiny.

Varianta VIP je sestavena pro 4 osoby a zahrnuje pro každého kosmetické ošetření Darphin, holistickou masáž těla, manikúru, pedikúru a občerstvení. Celková doba je přibližně 6 hodin.

Všechny varianty vždy obsahují pro všechny zůčastněné kvalitní občerstvení doplněné lahodnou kávou a proseccem.