Péče Darphin

Dopřejte své pleti nejlepší péči s ošetřením Darphin.


Smyslem a hlavní myšlenkou je HAUTE COUTUREvysoká kvalita, péče v dokonalém souladu ve třech dimenzích, kosmetická péče na míru splňující požadavky i těch nejnáročnějších žen. Využívá fytobiologii a aromaterapii. Ingredience produktů jsou v té nejvyšší kvalitě a výsledky díky patentům jsou viditelné.

Darphin péče 120 min.

  • IMMERSIVE EXPERIENCE – Hydratace a výživa – 2300,- Kč
  • EXQUISITE AT ANY AGE – Dokonalá v každém věku – 2300,- Kč
  • SENSITIVE TO SUBLIME – Zklidnění výživa a hydratace citlivé pleti – 2300,- Kč
  • PERFECTLY RADIANT –  Dokonalá záře a výživa – 2300,- Kč
  • ULTIMATE UPLIFT – Božský lifting – 2600,- Kč

Kosmetické péče DARPHIN 120 minut zahrnují: uvítací rituál, analýzu pleti,  čištění pleti, úpravu obočí, Aroma peeling, masáž obličeje hloubková nebo lymfatická , masku dle stavu a typu pleti, masáž rukou. Péče je zakončena aplikací vhodného séra, esenciálního oleje a krému. Lehký make- up uzavírá celkový kosmetický rituál.

Darphin péče 60 min.

  • ABSOLUT PURNESS – Absolutní čistota – 1200,- Kč

Kosmetická péče DARPHIN 60 minut zahrnuje: analýzu pleti, Thermo peeling,čištění pleti, úpravu obočí, masku dle stavu a typu pleti. Péče je zakončena aplikací vhodného séra, esenciálního oleje a krému. Lehký make- up uzavírá celkový kosmetický rituál. Vhodná péče pro mladistvé se sklonem k nečisté pleti.

Darphin péče pro muže 60 min.

Péče pro muže DARPHIN 60 minut zahrnují: analýzu pleti, čištění pleti, Thermo peeling, fytodrenáž, masku dle stavu pleti. Péče je zakončena výběrem vhodného séra a krému.

Osetreni Darphin
Petra_Reznickova_Darphin

Kontakt:

volejte Petře na tel.: +420 607 106 586

Slovanský dům, Praha 1, Na Příkopě 22

KROK KE KRÁSE: Dopřát si mikrosvět luxusu, zapomenout na vysoké životní tempo a nechat se hýčkat u nás ve studiu profesionální péčí nejvyšší kvality je prvním krokem k vaší kráse.